Vzlietnite s našimi službami

Pomáhame firmám vzlietnuť v online svete. Sme tím nadšených kreatívcov, ktorí sa neboja vyhrnúť rukávy a pomôcť pri tvorbe a realizácií online riešení.

BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Weby a e-shopy

Na Slovensku máme vyše 15.000 e-shopov s ročnými obratmi cez 2 mld €. Mať kvalitný web alebo eshop a nestratiť sa v konkurencii je náročné, ale nie nemožné. Vytvoríme pre vás web, s ktorým získate náskok pred konkurenciou.

Vzdelávanie

V Birdline veríme, že prehĺbenie vašich znalostí a schopností v digitálnom marketingu je kľúčom k úspechu v online prostredí. Zameriavame sa na aktuálne trendy a pevné základy, aby ste držali krok s rýchlo sa meniacim digitálnym svete.

Inovácie a digitalizácia

Nemôžete, alebo nechcete mať marketéra “inhouse”? Postaráme sa o všetky marketingové aktivity vašej firmy od napísania tlačovej správy, cez správu sociálnych sietí, až po úspešné kampane, ktoré zarábajú.

Identita a brand

Vytvoríme, vytlačíme. Vieme, čo teraz letí a preto naši grafici pripravia pre vás grafiku od malého letáka až po obrovské plachty. Vďaka agentúrnym cenám zabezpečíme aj lacnú, ale kvalitnú tlač.

Jeden e-mail a ste v obraze

Naši klienti