Pomáhame firmám uspieť v online svete

“Veľké veci sa netvoria impulzívne, ale sú súborom malých postupných krokov.” Vincent Van Gogh

Služby, v ktorých vieme lietať

Týmito službami vám pokryjeme kompletný online marketing pre váš biznis

Google a Facebook reklama

Nástroje ako sú Facebook a Google vám s našou pomocou vyčaria úsmev na tvári.

Viac info

Ako získavať reálnych zákazníkov cez reklamy na Facebooku, Instagrame, YouTube a Google?

Online kampane sú dôležitou súčasťou online marketingu a celej digitálnej stratégie. Naše služby sú aj v tejto oblasti maximálne variabilné.

Navrhneme vám celú kampaň po obsahovej a komunikačnej stránke. Vyberieme vhodné platformy a stratégiu. Zabezpečíme všetky nastavenia jednotlivých platforiem. Nastavíme konverzie pre meranie výsledku. Pripravíme okruhy užívateľov pre ďalšiu remarketingovú kampaň.

Všetko si priebežne vyhodnotíme a prípadne vylepšíme tak, aby bol výsledok ten najlepší pre Vás!

 

Sociálne siete a komunikácia

Základom úspešného marketingu je komunikácia so zákaznikmi. Nechajte  to na nás!

Viac info

Dokážeme vám pomôcť s tvorbou obsahu, priniesť potrebnú inšpiráciu, vytvárať grafiku, segmentovať vaše publikum, získať viac followerov a premeniť ich na zákazníkov.

Samostatnou kapitolou je komunikácia so zákazníkom, ktorá taktiež závisí od vašej zručnosti a potreby delegovať si túto časť samostatne. Vieme zabezpečiť úplnú komunikáciu – cez odpovedanie na správy, komentáre až po vybavovanie mailov.

SEO optimalizácia

V konkurenčnom prostredí je webová prezentácia veľmi náročná a osloviť potencionálneho zákazníka je o to ťažšie.

Viac info

V konkurenčnom prostredí je webová prezentácia veľmi náročná a osloviť potencionálneho zákazníka je o to ťažšie. Táto služba vám poskytne komplexnú SEO správu (on page/off page), vďaka ktorej sa vaša stránka dostane do pozornosti potenciálnych partnerov a zákazníkov.

Video a foto produkcia

Vytvoríme pre vás kvalitné foto a video produkty.

Viac info

Dobrý príbeh s pridanou hodnotou je zlatom, ktoré potrebujeme vydolovať aj vo vašom biznise. Video vám pomôže efektívne zaujať publikum na webe alebo sociálnych dieťach.

Weby a e-shopy

Vytvoríme vám krásne a funkčné stránky alebo e-shop. Ste pripravený na skutočnú zmenu vo svojom podnikaní? 

Viac info

Je súčasťou vašej marketingovej stratégie aj web? Koľko vám skutočne zarába? / Viete, koľko vám skutočne zarába? My sa naň pozeráme ako na dôležitú súčasť marketingovej stratégie. 

Prioritne musí plniť svoju rolu v celom reťazci. Pokiaľ ju neplní, opravíme ho. Prípadne vám navrhneme a pripravíme nový web, ktorý bude pomáhať hlavnému cieľu, a to prinášať nových zákazníkov a vyššie tržby. 

E-mail marketing

Neoddeliteľnou súčasťou úspešného bussinesu je aj E-mail marketing.

Viac info

Email marketing najčastejšie používame na zvyšovanie návštevnosti, priamy predaj a posilnenie povedomia o značke. Vašej firme môže pomôcť nastavenie transakčných mailov alebo nastavenie mailingu, ktorý vybuduje vzťah so zákazníkom.

Ako napísať dobrý mail, ktorý predáva? Ako zvýšiť otvárateľnosť mailov? Ako často ich posielať? To sú všetko otázky, ktoré vám radi zodpovieme. Pokiaľ sa pre túto službu rozhodnete, efektívny e-mail marketing vám sami nastavíme.

Sme zameraní na čísla a výsledky

Budujeme dlhdobé vzťahy a úspešné partnerstvá

Ponúkame plnohodnotnú podporu a servis pre našich klientov

  • Stratégia zameraná na výsledky
  • Komunikácia a podpora
  • Reklamné kampane
  • SEO
  • WEBy a E-shopy

pripravený na spoluprácu?

Dnešná doba vyžaduje byť online v každom odvetví. Či už ide o nadnárodnú firmu, významnú lokálnu spoločnosť alebo malú rodinnú firmu. Poskytujeme kompletný servis v oblasti online marketingu pre malých podnikateľov alebo veľké firmy.

Nedávne projekty