Blog

Pomáhame firmám vzlietnuť v online svete. Sme tím nadšených kreatívcov, ktorí sa neboja vyhrnúť rukávy a pomôcť pri tvorbe a realizácií online riešení.

Linkedin stratégia

5 základných pilierov LinkedIn alebo ako na úspešné generovanie leadov

Keďže LinkedIn nie je len bežnou sociálnou sieťou, je dôležité od počiatku vedieť, čo od nej očakávate. LinkedIn predstavuje primárnu platformu pre budovanie profesijných kontaktov, zdieľanie odborných článkov a efektívnu prezentáciu spoločností. Podľa výsledkov štúdií je LI najefektívnejšia platforma pre B2B s najväčším konverzným pomerom. (3,4 %)

Trendy v social 2024: Ako ostať v popredí v digitálnom svete

V roku 2024 sme v oblasti sociálnych sietí postrehli zásadné zmeny. Značky a marketéri by mali byť pripravení prispôsobiť sa týmto trendom, aby zostali konkurencieschopní a efektívni.
Poďme sa na ne spoločne pozrieť.

Rozvoj dlhších videí
Po období krátkych videí prichádza éra dlhších videí s dĺžkou 2 - 5 minút. Tento trend, ktorý sa objavuje na platformách ako Instagram a TikTok, reflektuje zmeny v používateľskom správaní a uprednostňovaní hlbšieho obsahu.

SEO trendy pre rok 2024

SEO, podobne ako iné časti marketingu, je dynamická vec, ktorá sa mení v čase. O to viac, že celým rokom 2023 nás sprevádzal nástup umelej inteligencie AI.

Tento fenomén sa citeľne dotkne aj organického vyhľadávania, ale trendy v SEO sa netýkajú len AI.
Poďme si postupne pozrieť prehľad najočakávanejších noviniek a smerovaní vo svete organického vyhľadávania.
 

5 trendov v grafike pre rok 2024

Vo svete dizajnu, ktorý sa neustále mení, každý rok prináša vzrušujúcu kombináciu inovácií, kreativity a technologického rozvoja.Tento rok môžeme očakávať kombináciu predstavivosti s funkcionalitou a udržateľnosť spojenú s pokročilou technológiu.  

V tomto článku sa budeme venovať trendom v grafickom dizajne pre rok 2024. Od integrácie umelou inteligenciou (AI) poháňaného surrealizmu až po návrat retro prvkov, pre grafický dizajn nás čakajú samé kreatívne a zaujímavé trendy.

Tone of Voice v Marketingu

Zastavte sa na moment a spomeňte si na niektoré z vašich obľúbených značiek. Je veľmi pravdepodobné, že si spomínate nielen na ich produkty alebo služby, ale aj na to, ako komunikujú - či už je to humorný, formálny, priateľský alebo inšpirujúci spôsob. Tento charakteristický spôsob, akým značka komunikuje, sa nazýva "tone of voice" (tón hlasu) a je to jeden z najdôležitejších aspektov brandingu.

Stránky

Jeden e-mail a ste v obraze

Naši klienti