Blog

Pomáhame firmám vzlietnuť v online svete. Sme tím nadšených kreatívcov, ktorí sa neboja vyhrnúť rukávy a pomôcť pri tvorbe a realizácií online riešení.

youtube kľúčové slová

Ako vybrať tie najlepšie kľúčové slová pre kanál YouTube?

YouTube, nekonečná zásobáreň videí zo všetkých možných žánrov. Vedeli ste, že YouTube je druhý najväčší vyhľadávací nástroj na svete? S viac ako 2 miliardami aktívnych používateľov mesačne sa zaraďuje na druhé miesto v tesnom závese za Googlom. 

Bez ohľadu na to, v akom biznise plávate, vstup do video marketingu je vynikajúci spôsob, ako rozšíriť svoj dosah. 

úspešný copywriting pre B2B

Úspešný copywriting v B2B: 5 tipov ako byť najlepší

Copywriteri v B2B a B2C segmente majú spoločný cieľ: produkovať vysoko kvalitný obsah na zaujatie publika a v konečnom dôsledku sa podieľať na podpore predaja. 

Okrem tejto základnej podobnosti však medzi týmito dvoma segmentmi existuje niekoľko významných rozdielov, na ktoré si musia copywriteri dať pozor. 

Čo je SERP

Čo je to SERP? Ako ho využijem pre svoj biznis?

Prečo je vyhľadávanie v Googli také intuitívne a častokrát jednoduché? Môže za to šikovný “algoritmus” SERP, vďaka ktorému môžeme byť vaše vyhľadávanie na webe pohodlné. Skratka SERP je vytvorená z anglických slov Search Engine Results Page, čo v slovenskom preklade znamená stránka výsledkov vyhľadávania. Umiestnenie webovej stránky vo výsledku vyhľadávania je kľúčovým indikátorom kvality obsahu a významu webovej stránky. 

Zaujíma vás, čo vyhľadávajú ľudia na internete? Google Trends vám to prezradí.

Google Trends, ako už samotný názov prezrádza, je jednou z webových stránok spoločnosti Google a už od roku 2006 sa zaoberá analyzovaním vyhľadávacích dopytov ľudí po celom svete. 

 

Viete čo je to AIDA?

Okrem toho, že je to známa cukráreň v Košiciach, tento pojem je dobre známou skratkou v marketingovom svete. AIDA je marketingový komunikačný model, ktorý vychádza zo zákazníckeho správania, resp. z fáz, v ktorých sa spotrebiteľ aktuálne nachádza.

Stránky

Jeden e-mail a ste v obraze

Naši klienti