Vzlietnite s našimi službami

Pomáhame firmám vzlietnuť v online svete. Sme tím nadšených kreatívcov, ktorí sa neboja vyhrnúť rukávy a pomôcť pri tvorbe a realizácií online riešení.

BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Weby a e-shopy

Na Slovensku máme vyše 15.000 e-shopov s ročnými obratmi cez 2 mld €. Mať kvalitný web alebo eshop a nestratiť sa v konkurencii je náročné, ale nie nemožné. Vytvoríme pre vás web, s ktorým získate náskok pred konkurenciou.

Vzdelávanie

V Birdline veríme, že prehĺbenie vašich znalostí a schopností v oblasti digitálneho marketingu je kľúčom k úspechu  dnešnej konkurenčnej online džungli. Našou snahou je zamerať sa nielen na trendy a aktuálne stratégie, ale aj na vytváranie pevných základov pre vaše marketingové aktivity. Sme presvedčení, že vzdelávanie je kľúčom k tomu, aby ste nezostali za ostatnými a vedeli sa presadiť vo výnimočne rýchlo sa meniacom digitálnom prostredí.

Inovácie a digitalizácia

Nemôžete, alebo nechcete mať marketéra “inhouse”? Postaráme sa o všetky marketingové aktivity vašej firmy od napísania tlačovej správy, cez správu sociálnych sietí, až po úspešné kampane, ktoré zarábajú.

Identita a brand

Vytvoríme, vytlačíme. Vieme, čo teraz letí a preto naši grafici pripravia pre vás grafiku od malého letáka až po obrovské plachty. Vďaka agentúrnym cenám zabezpečíme aj lacnú, ale kvalitnú tlač.

Jeden e-mail a ste v obraze

Naši klienti