Ja vs. Podnikateľ

Ja vs. Podnikateľ


Akadémia Ja vs. Podnikateľ poskytuje vzdelávanie podnikateľom na Slovensku, ktorí dlhodobo stagnujú a potrebujú svoj biznis posunúť na nový level. V rámci školení si môžu podnikatelia vybrať z troch balíkov: Štart, Progres a Expert (vrátane titulu MBA).

CASE STUDY

Ja vs. Podnikateľ

Čo bolo cieľom?

Našim cieľom bolo vytvoriť komplexnú marketingovú strátégiu, nakresliť a navrhnúť novú webovú stránku, následne ju naprogramovať a spustiť PPC kampane. V komunikácii sme sa zamerali na novú webovú stránku a jedinečné kurzy. Cieľom klienta bolo naplniť školenie (triedy) na tento rok a úspešne otvoriť ročník.

 

Čo sa nám podarilo?

V rámci kampane sa nám podarilo získať cez 150 leadov a naplniť triedu klienta. Kampane a stratégiu na základe výsledkov považujeme za úspešné. Nová webová stránka je plne funkčná a jedinečná. Jej organická návštevnosť je vďaka optimalizácii pre vyhľadávače 2 300 jedinečných zobrazení mesačne a stále rastie.

Stratégia
PPC kampane
SEO
Mediaplán
Brand a identita
Newsletter
Custom webové riešenie

"Vďaka Birdline sa nám podarilo otvoriť nový ročník našej akadémie. Našli sme v nich spoľahlivého marketingového partnera, ktorý posúva náš biznis vpred."

 

Monja Prole

(Riaditeľka Akadémie Ja vs. Podnikateľ)

Čo sa o nás šteboce?

Naša marketingová práca neostáva bez odozvy. Prečítajte si referencie na našu agentúru od klientov, ktorým sme pomohli vzlietnuť.

Jeden e-mail a ste v obraze

Naši klienti