Content marketing

Content marketing

Priemerný konverzný pomer firiem, ktoré sa venujú content marketingu je 6x vyšší, ako u firiem, ktoré sa obsahovému marketingu nevenujú. Upútali sme vás? Zaujímavý obsah webu buduje vzťah ku značke, pomáha zvyšovať tržby na e-shope a zároveň sa staviate do pozície odborníka vo svojom odbore. Pomôžeme vám vytvoriť obsah, ktorý bude pre cieľovú skupinu zaujímavý a zároveň predajný.

Užitočný obsah miesto drahej reklamy


Vďaka content marketingu môžete komunikovať s vašimi zákazníkmi bez toho, aby ste nevyhnutne na nich tlačili s ponukou. Miesto drahej reklamy prinášame hodnotné a zaujímavé informácie, ktoré vašim kupujúcim pomáhajú a vzdelávajú ich. Vďaka tomu získavate ich pozornosť a následne aj objednávky.

Tvoríme kompletný obsahový marketing


Obsah webových stránok, blog, sociálne siete, newslettery, články… pre dobrú komunikáciu so zákazníkmi existuje mnoho nástrojov. Možno ste už počuli, že články sú dôležité a newsletter zvyšuje predaj, avšak na vašom webe ani nepíšete o svojich produktoch a službách. Chcete to zmeniť, ale neviete kde začať? Vytvoríme vám silné základy content marketingu a taktiež obsah, bez ktorého to jednoducho nefunguje.


1.

Analyzovanie konkurencie

Na základe analýzy kľúčových slov a konkurencie vám navrhneme zoznam tém, ktoré sú vhodné na content marketing vašej spoločnosti

2.

Výber správnej platformy

Vyberieme platformy používané vašimi potenciálnymi zákazníkmi a pripravíme obsah, ktorý ich osloví.

3.

Reporting a vyhodnotenie

Budeme neustále sledovať a vyhodnocovať výsledky. V prípade nedostatočného plnenia cieľov sa platformy a obsah prehodnotia pre čo najlepšie napredovanie spoločnosti.

Jeden e-mail a ste v obraze

Naši klienti