SEO

SEO

Mať web a nemať spravenú optimalizáciu pre vyhľadávače, je ako byť vtákom a nemať krídla. Pomôžeme vám optimalizovať web, aby ste získali pravdepodobne najlacnejšiu formu objednávky alebo leadu v digitálnom svete.

Zlepšite pozície organického vyhľadávania


Táto služba vám poskytne komplexnú SEO správu (on page/off page), vďaka ktorej sa vaša stránka dostane do pozornosti potenciálnych partnerov a zákazníkov. Vďaka SEO môže váš biznis kontinuálne rásť. Našim zákazníkom generujú tržby z vyhľadávania mesačne tisíce €.

Ako to prebieha ?

Optimalizácia je z dlhodobého hľadiska efektívnejšia ako akákoľvek platená reklama. Na web stránku vám privedieme relevantných a cielených zákazníkov,
1.

SEO analýza

Rozšírený podrobný audit stránky z viacerých hľadísk optimalizácie. Výstupný dokument obsahuje navyše konkrétne návrhy vyplývajúce z analýzy súčasného stavu.

2.

SEO služby

Ak zo SEO analýzy vzídu odporúčania a vy nemáte ľudské a odborné kapacity zmeny aplikovať, radi vám s tým pomôžeme a upravíme váš web pre vyhľadávače, ale najmä zákazníkov.

3.

Ciele SEO

Spoločne si zadefinujeme, čo očakávate od SEO. Potrebujete vyššiu návštevnosť webu? Viac objednávok? Trápi vás, že má e-shop bez platenej reklamy slabé tržby? Obráťte sa na nás.

CASE STUDY

PiadiBox

PiadiBox je detská edukatívna hra, ktorá prináša deťom prírodu až k nim domov.

Výsledky za posledný rok hovoria za všetko:
návštevnosť webu sa zvýšila o 1959%

Ďalšie referencie

Jeden e-mail a ste v obraze

Naši klienti