Naša nedávna práca

V našej marketingovej agentúre Birdline máme za sebou mnohé úspešne zrealizované projekty, na ktoré sme hrdí.
Mám záujem

CASE STUDY

Ja vs. Podnikateľ

"Vďaka Birdline sa nám podarilo otvoriť nový ročník našej akadémie. Našli sme v nich spoľahlivého marketingového partnera, ktorý posúva náš biznis vpred."

 

Monja Prole

(Riaditeľka Akadémie Ja vs. Podnikateľ)

Čo bolo cieľom?

Našim cieľom bolo vytvoriť komplexnú marketingovú strátégiu, nakresliť a navrhnúť novú webovú stránku, následne ju naprogramovať a spustiť PPC kampane. V komunikácii sme sa zamerali na novú webovú stránku a jedinečné kurzy. Cieľom klienta bolo naplniť školenie (triedy) na tento rok a úspešne otvoriť ročník.

 

Čo sa nám podarilo?

V rámci kampane sa nám podarilo získať cez 150 leadov a naplniť triedu klienta. Kampane a stratégiu na základe výsledkov považujeme za úspešné. Nová webová stránka je plne funkčná a jedinečná. Jej organická návštevnosť je vďaka optimalizácii pre vyhľadávače 2 300 jedinečných zobrazení mesačne a stále rastie.

Stratégia
PPC kampane
SEO
Mediaplán
Brand a identita
Newsletter
Custom webové riešenie
CASE STUDY

BNI Slovensko

"V Birdline sme našli spoľahlivého partnera. Na akýkoľvek content potrebujeme riešenie, tak nám profesionáli z Birdline vedia pomôcť. Prvýkrát sme tu zažili, že sme z leadov mali skutočné člesntvá do našich skupín."

 

Natália Vicsápiová

(Riaditeľka BNI Slovensko)

Čo bolo cieľom?

Najväčšia svetová networkingová organizácia BNI nás požiadala o nastavenie marketingovej stratégie a nastavenie nových leadových kampaní na sociálnych sieťach Facebook a LinkedIn. Samotné kampane fungovali nezávisle od seba a oslovovali rôzne cieľové skupiny. Cieľom kampaní bolo získať nových členov a hostí na stretnutia, primárne s cieľom otvoriť úplne nové 2 skupiny, a to vo Zvolene a Prešove.

 

Čo sa nám podarilo?

Za celú dobu spustenia kampane sa nám podarilo získať viac, ako 1 500 leadov a prispieť k otvoreniu nových skupín. Pritom cena leadov bola nadštandradne atraktívna a výhodná. Okrem toho sa nám podarilo prispieť k zvýšeniu povedomia o značke na Slovensku. 

 

Meta kampane
LinkedIn kampane
Grafické úpravy
Videá
Člen marketingového boardu
CASE STUDY

NETCON - Networkingová konferencia

"Birdline nám bol partnerom, akého sme dlho hľadali. Behom týždňa dokázali vytvoriť celú identitu, stránku, mediaplán a contentplán. Za naše pôsobenie sme nezažili takto flexibilnú firmu."

 

Natália Vicsápiová

 

Čo bolo cieľom?

Najväčšia slovneská networkingová konferencia NETCON nás požiadala o zastrešenie komplexného marketingu pre potreby zorganizovania podujatia na rok 2023. Práce zahŕňali kompletnú tvorbu identity od loga, cez prvky až po tvorbu dizajn manuálu značky. Na sociálnych sieťach sme predstavili spíkrov a ich témy, ktoré prezentovali na tejto konferencií pre viac ako 200 podnikateľov z celého Slovenska. Rovnako bolo cieľom vytvoriť stratégiu a nastavenie kampaní pre Google, Facebook a LinkedIn. V závere sme všetko prepojili novou webovou stránkou

 

Čo sa nám podarilo?

V priebehu 2 mesiacov trvania kampane sme na sociálnych sieťach uverejnili viac ako 50 príspekov, 70 stories. Okrem toho sa nám podarilo cez leadové kampane predať všetky vstupenky na podujatie s tým, že mnohí sa bohužiaľ na podujatie nemohli dostať. Na samotnom stretnutí sa vytvorilo viac ako 20 000 networkingových spojení medzi podnikateĺmi z celého Slovenska. 

 

Webová stránka
Brand a identita
Správa sociálnych sietí
Stratégia
Mediaplán
PPC reklamy

Čo sa o nás šteboce?

Naša marketingová práca neostáva bez odozvy. Prečítajte si referencie na našu agentúru od klientov, ktorým sme pomohli vzlietnuť.

Jeden e-mail a ste v obraze

Naši klienti