Kurz počítačových zručností

Kurz počítačových zručností

Vaše počítačové znalosti už nie sú dostačujúce? Aj keď ste sa považovali za počítačovo gramotného, začínate zaostávať? Neviete si rady s novodobými programami, programovaním či úpravami webovej stránky? Nestíhate držať krok s trendami v tomto odvetví? V tom prípade ste na správnom mieste! Náš tím odborných konzultantov vás osobne pripraví na všetky nástrahy. Popri vzdelávaní budete pracovať na vašom konkrétnom projekte alebo probléme a tak budete z kurzu odchádzať s reálnymi výsledkami! 

Cena kurzu: 1200€
Zvýhodnená cena: ZADARMO

Inovatívne a jedinečné riešenie!


Počas celej doby školenia sa lektori venujú konrétne vášmu problému alebo projektu. Na základe kurzu sa nielen naučíte ovládať programy a CMSká ako Figma, Wordpress, Adobe Ilustrátor, Adobe photoshop, Adobe premiere a mnoho ďalších, ale aj vykonáte reálne zmeny vo svojom projekte. V prípade, že od zamestnávateľa ešte nemáte udelený prístup ku zmenám, vytvoríme s vami krok po kroku stratégiu, akou budete pri plnení svojich úloh postupovať. Nedovolíme aby ste stratili svoju prácu! 

Ako bonus ku vzdelávaniu dostanete aj 2x hodinovú konzultáciu 1 na 1 s vašim priradeným špecialistom do budúcnosti. Môžete nás kontaktovať kedykoľvek to potrebujete a my vám ochotne pomôžeme vyriešiť problém, ktorý vás stresuje. 

Čo potrebujem?


Pre úspešné absolvovanie kurzu vám treba laptop a základné počítačové zručnosti. Laptop by mal disponovať operačnou pamäťou RAM minimálne 4GB (ideálne 8GB), procesor minimálne Intel Core i5 a ideálne SSD úložisko (nie je nutné). Okrem laptopu a zručností si však doneste aj dobrú náladu a chuť vzdelávať sa. Tešíme sa na vás! 🤩

Akoto prebieha?

Po telefonickom kontakte a záväznom prihlásení na kurz postupujeme nasledovne 👇
1.

Vstupný test 📝

Overíme si, ako na tom sú vaše počítačové zručnosti. Nemajte však strach. Chceme mať len prehľad. 

 

2.

Definovanie problému / projektu 😰

Jasne si definujeme váš problém alebo projekt a zacielime aktivity s lektorom priamo na vás. Priradený lektor tak bude vedieť lepšie naplánovať osnovu vzdelávania.

3.

Zdokonaľovanie sa 💻

Na základe vybraných aktivít začnete s lektorom pracovať na nedostatkoch, ktoré by vás mohli v budúcnosti stáť pracovnú pozíciu alebo vám bránia v postupe na novú. 

4.

Výstup hodný pracovnej pozície 📈

Či už sa chcete jednoducho zlepšovať, vyriešiť problém, alebo posunúť sa v projekte, zo školenia budete odchádzať s hmatateľným výstupom. 

Jeden e-mail a ste v obraze

Naši klienti