Albion Books

Albion Books


Spoločnosť Albion Books, s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 1991 a má dlhoročné skúsenosti v oblasti dovozu, distribúcie a predaja cudzojazyčnej literatúry, materiálov potrebných pre vyučovanie cudzích jazykov, s odborným poradenstvom a komplexným servisom pre učiteľov, lektorov, predajcov, študentov ako aj pre individuálnych zákazníkov.

CASE STUDY

Albion Books

Čo bolo cieľom?

Cieľom projektu bolo zlepšiť search engine optimalization (SEO) a pay per click (PPC) reklamu. PPC reklama, bola riešená formou Google shoppingových kampaní. Pred vylepšením SEO bolo potrebné spraviť audit aktuálnej webovej stránky a následne zapracovať zmeny, ktoré prospeli organickému vyhľadávaniu. 

 

Čo sa nám podarilo?

Vďaka vyladeniu optimalizácie pre webové vyhľadávače, analýze kľúčových slov a nastaveniu a optimalizácií shoppingových kampaní na Google sa nám podarilo medzimesačne zvýšiť návštevnosť webovej stránky o 414,7%. Po svetovej pandémií COVID-19 sme prostredníctvom shoppingových kampaní zvýšili predaje spoločnosti a pomohli im tak ustáť toto náročné obdobie. Organické vyhľadávanie stúplo o 89,7% medziročne aj vďaka správnemu copywritingu a analýze kľúčových slov.

SEO
Copywriting
Analýza kľúčových slov
PPC
Google shopingová kampaň
Stratégia

Čo sa o nás šteboce?

Naša marketingová práca neostáva bez odozvy. Prečítajte si referencie na našu agentúru od klientov, ktorým sme pomohli vzlietnuť.

Jeden e-mail a ste v obraze

Naši klienti