FEX interiér

FEX interiér


FEX interiér prináša výnimočné dizajnové návrhy a realizácie. Všetky dizajny sú vytvorené presne na mieru.

CASE STUDY

FEX interiér

 

Čo bolo cieľom?

Spoločnosť FEX interiér potrebovala na základe optimalizácie PPC kampaní a SEO docieliť návštevnosť 300 unikátnych potencionálnych klientov. Vrámci sociálnych sietí sa zamerali na platformu LinkedIn, kde bolo cieľom dosiahnuť mesačný nárast 100 followerov na firemnom profile a 50 followerov na vybranom osobnom profile zamestnanca. Za úlohu sme mali aj zber leadov zo všetkých kanálov a úpravu webovej stránky za účelom zlepšenia používateľského rozhrania. 

 

Čo sa nám podarilo?

Návštevnosť webovej stránky mala byť 300 unikátnych otvorení mesačne. Nám sa túto hranicu podarilo prevýšiť o 805% čo znamená 2 415 unikátnych zobrazení. Pomocou úpravy oboch spomínaných profilov, tvorby obsahu a kampaní na profesijnej sociálnej sieti LinkedIn sme získali v priebehu jedného mesiaca 120 nových followerov na firemnom profile a v priebehu štyroch mesiacov sme na osobnom profile zamestannca nadviazali 463 relevantných spojení. Počas úprav webovej stránky sme vytvorili niekoľko nových podstránok za účelom zlepšenia prehľadnosti webu a poskytovaných služieb, ale aj celkového vizuálu stránky a optimalizácie pre vyhľadávače.  

Návrh stratégie
SEO
PPC kampane
Grafické práce
Úprava webovej stránky
LinkedIn kampaň
Tvorba obsahu
Úprava profilov

Čo sa o nás šteboce?

Naša marketingová práca neostáva bez odozvy. Prečítajte si referencie na našu agentúru od klientov, ktorým sme pomohli vzlietnuť.

Jeden e-mail a ste v obraze

Naši klienti