Trigon Consulting

Trigon Consulting


Tím Trigon Consulting pozostáva zo skúsených profesionálov v odvetví. Už viac ako 15 rokov ich poprední konzultanti pomáhajú firmám získavať do svojich tímov tých najlepších ľudí.

CASE STUDY

Trigon Consulting

 

Čo bolo cieľom? 

Spoločnosť Trigon prišla s požiadavkou vytvorenia a koordinácie komplexného marketingu. Práce zahŕňali kompletnú stratégiu, PPC kampane na budovanie povedomia, PPC kampane na generáciu leadov, Facebook kampane, SEO, založenie sociálnych sietí a ich správu, grafické práce, e-mail marketing, LinkedIn stratégiu pre viacerých zamestnancov a aktuálne aj návrh novej webovej stránky spoločnosti. 

 

Čo sa nám podarilo? 

Podarilo sa nám zvýšiť návštevnosť webovej stránky o 562%. Kompletná marketingová stratégia klientovi prináša komplexné riešenia v oblasti reklamy. E-mailová kampaň dosiahla otvorenosť 83% s 24 odpoveďami značiacimi nové leady. PPC a Facebook kampaňami sme zvýšili návštevnosť webovej stránky a priniesli nové relevantné leady. Zo sociálnych sietí sa najviac osvedčil LinkedIn, kde sme pre spoločnosť nazbierali stovky relevantných spojení, ktoré priniesli nových zákazníkov. Na mesačnej báze pre klienta realizujeme potrebné grafické práce, s ktorými sú zakaždým spokojní a to aj vďaka profesionalite nášho grafického dizajnéra. Ich referenciu na naše služby si môžete prečítať nižšie. 

Kompletná stratégia
PPC
SEO
Založenie sociálnych sietí
Správa sociálnych sietí
Grafické práce
E-mail marketing
LinkedIn stratégia
Facebook kampane
Návrh webovej stránky

Na spolupráci s Birdline si vážim partnerský prístup orientovaný na hľadanie riešení a rýchlosť realizácie našich požiadaviek. Veľmi oceňujem kreativitu a inovatívnosť, s ktorou pristupujú k zadaniam. Birdline je náš stabilný partner v oblasti marketingu, ktorý nám pomáha pohnúť biznis správnym smerom.

 

Miriam Krpelánová (managing director)

Čo sa o nás šteboce?

Naša marketingová práca neostáva bez odozvy. Prečítajte si referencie na našu agentúru od klientov, ktorým sme pomohli vzlietnuť.

Jeden e-mail a ste v obraze

Naši klienti