NETCON - Networkingová konferencia

NETCON - Networkingová konferencia


NETCON je najväčšia slovenská networkingová konferencia, ktorá prepája najlepšie networkingové skupiny na Slovensku.

CASE STUDY

NETCON - Networkingová konferencia

 

Čo bolo cieľom?

Najväčšia slovneská networkingová konferencia NETCON nás požiadala o zastrešenie komplexného marketingu pre potreby zorganizovania podujatia na rok 2023. Práce zahŕňali kompletnú tvorbu identity od loga, cez prvky až po tvorbu dizajn manuálu značky. Na sociálnych sieťach sme predstavili spíkrov a ich témy, ktoré prezentovali na tejto konferencií pre viac ako 200 podnikateľov z celého Slovenska. Rovnako bolo cieľom vytvoriť stratégiu a nastavenie kampaní pre Google, Facebook a LinkedIn. V závere sme všetko prepojili novou webovou stránkou

 

Čo sa nám podarilo?

V priebehu 2 mesiacov trvania kampane sme na sociálnych sieťach uverejnili viac ako 50 príspekov, 70 stories. Okrem toho sa nám podarilo cez leadové kampane predať všetky vstupenky na podujatie s tým, že mnohí sa bohužiaľ na podujatie nemohli dostať. Na samotnom stretnutí sa vytvorilo viac ako 20 000 networkingových spojení medzi podnikateĺmi z celého Slovenska. 

 

Webová stránka
Brand a identita
Správa sociálnych sietí
Stratégia
Mediaplán
PPC reklamy

"Birdline nám bol partnerom, akého sme dlho hľadali. Behom týždňa dokázali vytvoriť celú identitu, stránku, mediaplán a contentplán. Za naše pôsobenie sme nezažili takto flexibilnú firmu."

 

Natália Vicsápiová

Čo sa o nás šteboce?

Naša marketingová práca neostáva bez odozvy. Prečítajte si referencie na našu agentúru od klientov, ktorým sme pomohli vzlietnuť.

Jeden e-mail a ste v obraze

Naši klienti