Pomáhame firmám uspieť v online svete

“Veľké veci sa netvoria impulzívne, ale sú súborom malých postupných krokov.” Vincent Van Gogh

Aké sú kroky spolupráce?

1. Audit zdarma

Ponúkame vám 15 minútový audit vašej aktuálnej marketingovej stratégie od nezávislého človeka, ktorý sa na vás pozrie očami zákazníka zvonku.

2. Príprava stratégie a cenovej ponuky

Navrhneme vám marketingovú stratégiu ušitú na mieru, dohodneme rozsah prác a cenu spolupráce. Sme maximálne flexibilní a prispôsobíme sa vašim potrebám.

3. Dohoda a začiatok spolupráce

Žiadny čarovný prútik v online svete neexistuje. Všetko tvorí tvrdá robota, ktorá prinesie výsledky až po čase. My sme však vytrvalí.

(Cenník – ceny sú uvádzané bez DPH a môžu sa meniť)

Spätná väzba na našu prácu

„Super spolupráca na projekte. Veľa vecí domyslia za vás a sústredia sa od začiatku na cieľ. Mnohé situácie vedia predvídať.”

Tibor Bőhm

SUBWAY store owner and manager

★★★★★

 „Vďaka firme OnlineBird mám pre svoju značku oblečenia nový e-shop, kde mi bolo navrhnuté moderné, rýchle a kvalitné riešenie. Online podpora a zákaznický servis na úrovni. Implementácia riešení a stratégií fungovania e-shopu má viditeľne reálne výsledky a rast.“

Anna Hlinková

Majiteľ, SNOWFLAKECLOTHING.COM

★★★★★

„Zabezpečujú nám už 8 mesiacov komplet marketing a nemôžem povedať jedno zlé slovo. Výborná komunikácia, žiadne zbytočné omáčky. Oceňujem aj pravidelné týždňové cally, kde si vyhodnotíme výsledky a nastavíme úlohy do ďalšieho týždňa.”

Miriam Kokavcová

Majiteľka poradní Nutriadapt a zdravývýchod.sk

★★★★★