Tvoríme weby

s pridanou hodnotou

#rebranding #servis #poradenstvo

Rebranding úplne zadarmo

S webmi a e-shopmi od Birdline budete získavať pravidelne nových zákazníkov. Využite aktuálnu ponuku a k novému webu alebo e-shopu získajte rebranding (logo a firemnú identitu) úplne zadarmo!👍 Ponuka platí len na objednávky prijaté do 30.5.2022.

Prečo web od nás?

Tvorbe webovej stránky predchádza konzultácia o vašej firme, stratégii a cieľoch, ktoré by ste chceli dosiahnuť. Už dnes myslíme na to, kam vaša firma smeruje a tomu prispôsobujeme aj riešenia, ktoré sú nadčasové a šité priamo na mieru.

Spoľahlivosť a servis

S nami si môžete byť istí, že vás podržíme. Po dodaní projektu zostávame naďalej k dispozícii a postaráme sa vždy o to, aby sme promptne vyriešili každú vašu požiadavku.

Web stránka 21. storočia

Aj starý web si zaslúži pozornosť. Zmodernizujeme vašu stránku, aby ste mohli kráčať s dobou. Ponúknite vašim zákazníkom pokrokový zážitok z prehliadania a nakupovania vo vašom online obchode.

Kvalita a úroveň

Naše weby sa odlišujú od tých “za 200 EUR od kamaráta”. Riešenia z našej produkcie sú moderné a spoľahlivé. Svojim prevedením spĺňajú štandardy dnešnej doby a môžete sa spoľahnúť, že budú fungovať. 

Dizajnované pre mobilné platformy

Samozrejmosťou pri dizajnovaní webových stránok je ich optimalizácia na mobilné zariadenia. Takisto zabezpečíme, aby vaše stránky boli organicky vyhľadateľné prostredníctvom nastavenia SEO (search engine optimization).

Branding a značka

V online svete je potrebné, aby ľudia na vás nezabudli. Správna farebná schéma, grafika, logo tomuto určite dopomáhajú.

Web dizajn

Budeme sa rozprávať o tom, ako by mal váš web vyzerať. Budeme pri tom myslieť na toho najdôležitejšieho – návštevníka alebo zákazníka webu.

SEO

Byť viditeľný aj v organickom vyhľadávaní je  cesta ako si zabezpečiť návšťevnosť vášho webu a mať konkurenčnú výhodu.

Správna technológia

Radi pomôžeme aj pri integrácii s platobnými bránami, kurierskymi službami a účtovnými systémami.

Nedávne projekty

Naša letecká jednotka

Prečo robíme marketing? Naša vízia je jednoduchá – pomáhame firmám uspieť v online svete. 

Sme online marketingová agentúra Birdline – tím nadšených kreatívcov, ktorí sa neboja vyhrnúť rukávy a pomôcť pri tvorbe a realizácií online riešení.

#odvaha #pracovitosť #kreativita

Čo sa o nás štebotá?

“Ako účtovníka ma najviac zaujímajú čísla, v porovnaní s predchádzajúcou agentúrou klesla cena PPC reklamy približne o tretinu a vďaka Online Bird som dostal odvahu pustiť sa aj do služieb s veľmi vysokou konkurenciou, skrátka viem, že tie kampane budú fungovať.”

Branislav Lastič

PPC kampaň, ÚČTOVNÍK.net

“Vďaka firme OnlineBird mám pre svoju značku oblečenia nový e-shop, kde mi bolo navrhnuté moderné, rýchle a kvalitné riešenie. Online podpora a zákaznický servis na úrovni. Implementácia riešení a stratégií fungovania e-shopu má viditeľne reálne výsledky a rast. Ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov.”

Anna Hlinková

E-shop, snowflakeclothing.com

“Zabezpečujú nám už 8 mesiacov komplet marketing a nemôžem povedať jedno zlé slovo. Výborná komunikácia, žiadne zbytočné omáčky. Oceňujem aj pravidelné týždňové cally, kde si vyhodnotíme výsledky a nastavíme úlohy do ďalšieho týždňa.”

Miroslava Kokavcová

Majiteľka poradní Nutriadapt a zdravývýchod.sk

Kde lietame najlepšie

s firemnou identitou

#logo #identita

byť viditeľný v online svete

#web #social #video

byť vyhľadateľný

#ppc #web #seo

expandovať v online svete

#eshop #ppc #pr

zlepšiť váš marketing

#konzultacie #reporting

s budovaním vašej značky

#strategia #identita #pr

s komunikáciou na soc. sieťach

#facebook #instagram #linkedin

s písaním blogov

#copywriting

nájsť správnych influencerov

#analyza #komunikacia

s e-mail marketingom

#mailchimp #newsletter

nestratiť sa v online svete

#komunikacia #chatbot

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed porttitor lectus nibh. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui.

s kreatívou

#texty #foto #video

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed porttitor lectus nibh. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui.