Birdline mení pravidlá (platidlá)

Birdline mení pravidlá (platidlá)

Ako prvá marketingová agentúra na Slovensku príjmame bitcoin! 

Bitcoin je finančným fenoménom tejto doby. Táto digitálna mena (alebo tiež kryptomena) a platobný systém v jednom v sebe nesie základnú myšlienku bitcoinu, ktorá spočíva v slobode a tichej revolúcii. Bitcoin sa považuje za jednu z najdôležitejších inovácií od vynájdenia internetu a my ako marketingová agentúra držíme krok s trendami a vstúpili sme do nového partnerstva so spoločnosťou Wexo. Ako prvá agentúra na Slovensku prijímame platby v najznámejšej kryptomene – Bitcoine. Áno, čítate správne! Birdline nadviazal spoluprácu s WEXOm - priekopníkom v sprístupnení kryptomien v rôznych európskych krajinách.

 

Prečo Bitcoin a prečo teraz?

Ako špecialisti v digitálnom marketingu stále hľadáme spôsoby, ako by sme mohli inovovať a zlepšovať služby, ktoré ponúkame pre našich klientov. Bitcoin, prvá a najznámejšia kryptomena na svete, je založený na technológii blockchain, ktorá umožňuje rýchle a bezpečné transakcie bez zbytočných medzistupňov alebo vysokých poplatkov. Jeho prijatie je pre nás krokom k efektívnosti a smeruje k budúcnosti bez hraníc.

 

Ako to BUDE fungovať?

Platby za naše služby teraz môžete vykonať jednoducho a pohodlne v Bitcoinoch. Nech ste kdekoľvek na svete, vaša transakcia bude rýchla a bezpečná. Tento proces nie len zjednoduší a zrýchli financovanie vašich marketingových projektov, ale tiež ponúka modernú alternatívu k tradičným platobným metódam, ktoré môžu byť občas pomalé a drahé. Decentralizovaný platobný systém je budúcnosť a my v Birdline do nej vidíme jasne.

 

Výhody pre vás – našich klientov

Prijímaním Bitcoinu otvárame možnosti pre tých z vás, ktorí preferujú moderné technológie a digitalizáciu. Nielenže to znamená viac flexibilnosti pri platbách, ale tiež to ukazuje náš záväzok k transparentnosti a bezpečnosti. Každá transakcia je zabezpečená, nezvratná a chránená najnovšími šifrovacími metódami. Zárukou bezpečnosti je spoločnosť WEXO, ktorá predstavuje medzikrok zo sveta tradičných financií a technológií do sveta kryptomien. Poskytuje celosvetovú službu pre všetkých používateľov bez rozdielu a snaží sa vytvoriť globálnu sieť, ktorá sprístupní svet kryptomien komukoľvek na svete.

 

Budúcnosť je tu

Sme nadšení, že môžeme byť na čele digitalizačnej vlny v marketingovom priestore a ponúknuť vám ďalšiu úroveň služieb. Spolupráca s WEXO a integrácia Bitcoinu sú dôkazom našej snahy neustále sa zlepšovať a prispôsobovať sa vašim potrebám. Dúfame, že budete súčasťou tejto modernej a inovatívnej cesty spolu s nami.

Naša letecká jednotka

Blog Birdline zdieľa svoje know how ďalej. Ste pripravený objaviť najčerstvejšie novinky a užitočné rady od našich špecialistov? Vitajte, toto je náš blog.

Efektívny copywriting

V súčasnej dobe, keď je digitálny priestor preplnený nekonečným množstvom textov, titulkov a reklám, je kľúčové, aby vaše texty vynikli a zaujali. Tu nastupuje copywriting ako jeden z Avengerov v arzenále každého marketéra. Tento článok vám poskytne praktický náhľad na to, ako copywriting efektívne využiť, aby ste si získali zákazníkov a dosiahli svoje podnikateľské ciele.

Linkedin stratégia

5 základných pilierov LinkedIn alebo ako na úspešné generovanie leadov

Keďže LinkedIn nie je len bežnou sociálnou sieťou, je dôležité od počiatku vedieť, čo od nej očakávate. LinkedIn predstavuje primárnu platformu pre budovanie profesijných kontaktov, zdieľanie odborných článkov a efektívnu prezentáciu spoločností. Podľa výsledkov štúdií je LI najefektívnejšia platforma pre B2B s najväčším konverzným pomerom. (3,4 %)

Jeden e-mail a ste v obraze

Naši klienti